Close
Bezpłatny kurs samobadania piersi

Bezpłatny kurs samobadania piersi

W ramach intensywnych działań w kierunku promocji profilaktyki zdrowia wśród Polaków, Falck zaprasza na bezpłatny kurs samobadania piersi skierowany do mieszkanek Trójmiasta i okolic.
Każda kobieta, która zdecyduje się złożyć deklarację na położną Podstawowej Opieki Zdrowotnej w naszym Centrum Medycznym, może zgłosić się na indywidualną bezpłatną naukę samobadania piersi, prowadzoną w gabinecie położnej.
 
Badanie piersi jest jednym z najważniejszych badań, które każda kobieta powinna regularnie wykonywać, a jednocześnie jednym z niewielu, które jest możliwe do przeprowadzenia samodzielnie w domu. Systematyczne badanie piersi jest o tyle istotne, że w dalszym ciągu rak piersi jest na pierwszym miejscu pod względem umieralności w Polsce. Niestety jednocześnie odsetek kobiet wykonujących jakiekolwiek badania diagnostyczne w kierunku tej choroby jest niezadowalający.
 
Kurs samobadania jest wstępem do dalszej diagnostyki obrazowej, w odpowiednim dobraniu której pomoże położna po zebraniu wywiadu z pacjentką. Konsultacje takie są bezpłatne dla pacjentek Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ w Falck.
 
 
Aby umówić się na kurs, zadzwoń: 22 535 91 91


Posiadamy Certyfikat ISO 9001-2008 Systemu Zarządzania Jakością

Falck Medycyna Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa
KRS 0000213143
XII Wydział Gospodarczy
NIP 5272435938
Kapitał zakładowy 17.500.000 zł
znajdź nas na inkedinOdwiedź profil na facebook-u dostawcy usług medycznych Falck​​​​

Serwis www.falck.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.