Warszawa Powązkowska - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Warszawa Powązkowska

Jesteś mieszkańcem Żoliborza i szukasz przychodni, która pozwoli Ci na wizyty bez kolejek u najlepszych specjalistów? Szukasz dobrego internisty lub pediatry? Przyjdź do Centrum Medycznego Falck przy ulicy Powązkowskiej 44c i skorzystaj z szerokiego zakresu usług: konsultacji specjalistów, konsultacji lekarzy pierwszego kontaktu, czy badań diagnostycznych.

W gabinecie zabiegowym i punkcie pobrań pobieramy próbki do badań laboratoryjnych. Realizujemy też szczepienia ochronne – obowiązkowe z kalendarzem szczepień (np. u niemowląt), sezonowe (takie jak np. grypa), jak i tropikalne do podróżujących.

Przy ulicy Powązkowskiej działa również specjalistyczne Centrum Medycyny Pracy. Twoi pracownicy mogą odbyć badania wstępne, okresowe i kontrolne w ciągu 1 dnia, bez konieczności udawania się do innych przychodni – wszystko w jednym miejscu. Oszczędzisz czas, a tym samym pieniądze.

Nasi lekarze rodzinni, interniści i pediatrzy przyjmują także  w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Złóż u nas deklarację lekarza pierwszego kontaktu i korzystaj z konsultacji i badań diagnostycznych bezpłatnie.

Centrum Medyczne znajduje się w budynku Irydion, biurowcu przy skrzyżowaniu ulicy Powązkowskiej i Krasińskiego. Dojedziesz wygodnie spod Galerii Handlowej Arkadia bądź stacji metra Plac Wilsona. Dla pacjentów zmotoryzowanych przeznaczyliśmy miejsca parkingowe w budynku biurowca. Pamiętaj, aby przy wjeździe w punkcie ochrony poprosić o specjalną kartę magnetyczną.

Zakres usług:

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 7.30 - 20.00 Adres ul. Powązkowska 44c
Punkt pobrań Poniedziałek - Piątek 7:30 - 17:00
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102

Zakres usług

Jak dojechać

Lena Garnik

Lena Garnik

Kierownik Centrum Medycznego

Masz więcej pytań?

Najkrótsze terminy do lekarzy specjalistów

Nie czekaj w długich kolejkach. Mamy najkrótszy czas oczekiwania na wizytę.

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności