Warszawa Stawki - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Warszawa Stawki

Nie chcesz jeździć po całej Warszawie na konsultacje specjalistów i badania diagnostyczne? Mokotów lub Żoliborz to zbyt daleko dla Ciebie? Z myślą o Tobie powstało Centrum Medyczne w Śródmieściu, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański, w budynku Intraco. Jeśli od komunikacji miejskiej wolisz podróżować samochodem, możesz skorzystać z bezpłatnego parkingu dla pacjentów. Wjedziesz na niego, jadąc ulicą Stawki od strony ulicy Andersa w kierunku ulicy Pokornej.

Przy ulicy Stawki otrzymasz kompleksową opiekę lekarską i diagnostyczną. O Ciebie i Twoje dzieci zatroszczą się lekarze 31 specjalizacji, na wizyty u wielu z nich możesz udać się bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres diagnostyki – w tym między innymi badania laboratoryjne, rentgen, EKG, holter EKG i USG.

Odwiedź również nasze Centrum Rehabilitacji, w którym pomocy udzielają najlepsi, wykwalifikowani terapeuci. W specjalnie przystosowanych do tego gabinetach wykonujemy szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych – takich jak laseroterapia, terapia polem magnetycznym czy masaż leczniczy. Jeśli posiadasz skierowanie na rehabilitację w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, możesz wykonać zabiegi bezpłatnie.

Przy ulicy Stawki 2 świadczymy Nocną Pomoc Lekarską:

Zakres usług:

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 7.30 - 20.00 Adres ul. Stawki 2
Punkt pobrań Poniedziałek - Piątek 07:30 - 17:00
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102

Zakres usług

Jak dojechać

Lena Garnik

Lena Garnik

Kierownik Centrum Medycznego

Masz więcej pytań?

Najkrótsze terminy do lekarzy specjalistów

Nie czekaj w długich kolejkach. Mamy najkrótszy czas oczekiwania na wizytę.

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności