Katowice - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Katowice

MEDYCYNA  PRACY 

Czy wiesz, że badania medycyny pracy to jeden z obowiązków pracodawcy? Chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy mogą bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki? Zdecyduj się na badania w naszym Centrum Medycznym Falck w Katowicach przy ul. Młyńskiej 23 – w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego w Katowicach, co zapewnia łatwy dojazd dla Państwa pracowników.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

 

Co zyskasz?

Szybkość realizacji – oszczędność czasu i pieniędzy. Badania dla 98% stanowisk pracy wykonywane są w ciągu jednego dnia. Przekłada się to na realne oszczędności dla Pracodawcy. Badania wykonywane są w naszej komfortowej przychodni należącej do sieci Falck lub na terenie zakładu pracy.

Bezpieczeństwo prawne dla pracodawcy – spełnienie wymogów obowiązujących przepisów. Każdy Pracodawca współpracujący z Falck zawiera wymaganą prawem umowę. Informujemy Klientów o wszelkich zmianach w regulacjach prawnych Kodeksu Pracy. Zapewniamy merytoryczną pomoc w przypadku kontroli zakładu pracy oraz pełną i profesjonalną dokumentację medyczną.

Wygoda – zakres usług realizowanych w ramach medycyny pracy obejmuje wszystkie badania i konsultacje, niezbędne do wystawienia orzeczenia lekarskiego. Po zakończeniu badań, przekazujemy Pracodawcy zaświadczenia wydane przez lekarza medycyny pracy wraz z datą kolejnego badania.

Elastyczność – sposoby płatności dostosowane do indywidualnych potrzeb:

Oferta dla firm

Zapytanie o ofertę

Rozwiń

Przysługuje mi prawo:

 • dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
 • pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania Państwa danych osobowych innemu administratorowi danych;
 • uzyskania wyczerpującej informacji dot.:
  • występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
  • celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
  • stanu od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze;
  • ewentualnym źródle pozyskania danych;
  • udostępnienia Państwa danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.
Preferujesz kontakt telefoniczny? Skontaktuj się z naszym dedykowanym doradcą

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności