Falck Fire Services - Straż Pożarna - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Falck Fire Services – Straż Pożarna

Jako lider w swojej branży Falck Fire Services nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb. Możemy się poszczycić ponad 100-letnim doświadczeniem w zakresie usług przeciwpożarowych.

Pracownicy są naszym największym atutem, dzięki nim filozofia i misja firmy stosowane są w praktyce. Przykładamy ogromną wagę, aby zapewnić im bezpieczne środowisko pracy oraz platformę do profesjonalnego i osobistego spełnienia. Wierzymy w umiejętności naszego zespołu i inwestujemy w ich dalszy rozwój.

Skupiamy się na pracy z najnowszym sprzętem i technologią przeciwpożarową. Ciągłe udoskonalanie naszych procedur operacyjnych traktujemy priorytetowo. Jako globalny dostawca usług straży pożarnej, dysponujemy spójnym systemem zarządzania wdrażanym we wszystkich naszych kontraktach. Dzięki temu z powodzeniem możemy dzielić się z naszymi Klientami  najlepszymi praktykami oraz specjalistyczną wiedzą.

Lokalizacje:

 

Doświadczenie, które czerpiemy z globalnej obecności, pozwala nam rozszerzać zakres naszych usług. Stosowane standardy QHSE, jak również najlepsze praktyki operacyjne mogą być wykorzystywane we wszystkich branżach i brygadach. Świadczymy usługi doradcze i szkoleniowe dla kluczowych branż na całym świecie. Współpracujemy z czołowymi światowymi dostawcami sprzętu i systemów, zapewniającymi dostęp do najnowszych technologii, które można stosować w rzeczywistych sytuacjach awaryjnych.

Kodeks Etyczny Falck Fire Service

 

Zapytanie o ofertę

Rozwiń

Przysługuje mi prawo:

 • dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
 • pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania Państwa danych osobowych innemu administratorowi danych;
 • uzyskania wyczerpującej informacji dot.:
  • występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
  • celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
  • stanu od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze;
  • ewentualnym źródle pozyskania danych;
  • udostępnienia Państwa danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.
Preferujesz kontakt telefoniczny?
Skontaktuj się z naszym dedykowanym doradcą:
Paweł Krzeszowiec Tel: 609 799 915

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności