Edukacja i szkolenia - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Edukacja i szkolenia

Przez ponad dwie dekady, Falck oferował szkolenia dla zespołów reagowania kryzysowego w celu radzenia sobie z incydentami w sektorze przemysłowym i publicznym. Co roku szkolimy tysiące profesjonalnych strażaków z całego świata w naszych wyjątkowych ośrodkach szkoleniowych, zwiększając ich poziom świadomości bezpieczeństwa. Falck opracowuje i dostarcza dostosowane do potrzeb szkolenia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego.

Dostosowane do potrzeb, teoretyczne szkolenia i praktyczne scenariusze są uszyte na miarę życzeń i potrzeb naszych klientów. Szkolenia przeciwpożarowe firmy Falck koncentrują się na wszystkich poziomach organizacji incydentów zarówno w sektorze publicznym, jak i przemysłowym.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze przemysłowym i publicznym, konsultanci i instruktorzy Falck są ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa i zwalczania pożarów. Są także ekspertami w przekazywaniu swojej unikalnej wiedzy naszym Klientom.

Falck posiada nowoczesny poligon treningowy w rafinerii w Rumunii, która jest najbardziej zaawansowanym i pierwszym szkoleniowym trenażerem Europie Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo oferujemy dostęp naszym Klientom do kompleksowych obiektów szkoleniowych w Holandii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii, w których przeprowadzamy miedzy innymi:

Wszystkie nasze programy edukacyjne i szkoleniowe opierają się na międzynarodowych standardach (np. NFPA, JOIFF) i są zgodne z przepisami i regulacjami obowiązującymi w danym kraju. Dostarczanie naszych kursów i zewnętrznych ośrodków szkoleniowych jest zapewniane przez System Akredytacji Falck i nasze certyfikaty ISO 9001, 14001 i OHSAS 18001.

Zapytanie o ofertę

Rozwiń

Przysługuje mi prawo:

 • dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
 • pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania Państwa danych osobowych innemu administratorowi danych;
 • uzyskania wyczerpującej informacji dot.:
  • występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
  • celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
  • stanu od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze;
  • ewentualnym źródle pozyskania danych;
  • udostępnienia Państwa danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.
Preferujesz kontakt telefoniczny?
Skontaktuj się z naszym dedykowanym doradcą:
Paweł Krzeszowiec Tel: 609 799 915

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności