O firmie - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

O firmie

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacji pogotowania ratunkowego, 150 nowoczesnych ambulansów i 25 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Działalność operacyjna spółki podzielona jest na dwie części:

Ratownictwo medyczne zajmujące się:

Opieka medyczna świadcząca usługi:

Falck jest największą w kraju firmą medyczną budującą państwowy System Ratownictwa Medycznego. W ramach ratownictwa świadczymy również usługi transportu medycznego dla szpitali.

Przeprowadzamy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz zabezpieczamy imprezy masowe pod względem opieki medycznej.

Przychodnie przyzakładowe i centra medyczne

Działalność Falck w ramach opieki medycznej obejmuje wiele obszarów medycyny. Centra medyczne i przychodnie przyzakładowe Falck znajdują się w 9 miastach w Polsce. Wszystkie placówki wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny i najnowszą aparaturę diagnostyczną. Zespół centrów medycznych i przychodni przyzakładowych to  wykwalifikowani i doświadczeni lekarze specjaliści oraz profesjonalny personel medyczny. W codziennej pracy kierujemy się indywidualnym i kompleksowym podejściem do każdego pacjenta.

Wszystkie działania Falck opierają się na idei, że „to ludzie pomagają ludziom”. Zrozumienie, empatia i determinacja są nieodłącznym elementem działalności zespołów ratownictwa medycznego i opieki medycznej. Dzięki temu, pracownicy Falck codziennie ratują ludzkie zdrowie i życie oraz uczą, jak dbać o siebie i innych.

Zapraszamy do korzystania z usług naszych centrów medycznych oraz przychodni przyzakładowych. Zachęcamy również do bliższego zapoznania się z informacjami na temat ratownictwa i szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Potwierdzeniem dbałości o satysfakcję naszych Klientów jest certyfikat jakości ISO 9001:2008 na świadczone usługi medyczne.

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności