Światowe Dni Młodzieży - Falck
Ratownictwo 22 535 91 55 Falck na świecie O firmie Kariera

Światowe Dni Młodzieży

Za nami już Światowe Dni Młodzieży – wydarzenie, na którym mieliśmy zaszczyt wspierać medycznie potrzebujących. Te 7 wspaniałych dni było pełne wyzwań. Obserwowaliśmy, jak młodzi ludzie stają się jedną społecznością, dzieląc się swoją radością z innymi. Przebywając wśród uczestników, czuło się atmosferę wspólnoty, jedności i beztroski, która również nam udzielała się każdego dnia.
Dla nas jednak najważniejsze były te chwile, gdy mogliśmy pomóc innym.

Łącznie wykonaliśmy około 80 transportów do szpitali. Mieliśmy do dyspozycji zarówno 9 zespołów wyjazdowych, jak i quada medycznego. Według wspomnień naszej Załogi dominowały przypadki internistyczne, neurologiczne, takie jak epilepsja i urazowe – skręcenia, złamania, a nawet urazy kręgosłupa.​Warto wspomnieć też o jednym przypadku transportu nocnego na lądowisko, skąd chorego miał zabrać helikopter. Z przyczyn technicznych zaintubowany pacjent trafił do szpitala karetką pogotowia.

Dziękujemy naszej Załodze, Wolontariuszom oraz Wam, Uczestnikom, za wspaniałe momenty i współpracę! Zajrzyjcie również do galerii, gdzie zobaczycie ŚDM z naszej perspektywy oraz będziecie mieli możliwość obejrzenia od wewnątrz namiotu medycznego.

2016-08-10

Aktualności Zobacz więcej...

© Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności