Wodny Zespół Ratownictwa Medycznego już czuwa nad bezpieczeństwem ludzi na zbiorniku Jeziorsko - Falck
Ratownictwo 22 535 91 55 Falck na świecie O firmie Kariera

Wodny Zespół Ratownictwa Medycznego już czuwa nad bezpieczeństwem ludzi na zbiorniku Jeziorsko

Już za kilka dni rozpoczynają się upragnione przez wszystkich wakacje. Pogoda w ostatnim czasie skłania nas do wypoczynku na łonie natury. W upalne dni każdy pragnie ochłodzić się, korzystając ze zbiorników wodnych, jezior, rzek, morza.

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą podczas kąpieli, chcielibyśmy poinformować Państwa, że 15 czerwca  na zbiorniku Jeziorsko rozpoczął pracę Wodny Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ratownicy medyczni pracujący na łódce, w razie konieczności udzielają fachowej pomocy medycznej poszkodowanym na wodzie oraz osobom w bezpośrednim otoczeniu zbiornika wodnego. W razie potrzeby należy zadzwonić pod numer alarmowy 999 lub 112. Podczas zgłoszenia podajemy dokładne miejsce, w którym się znajdujemy i charakterystyczne punkty orientacyjne znajdujące się wokoło. Jest to duże ułatwienie dla ratowników, które pozwala najszybciej dotrzeć do osoby w stanie zagrożenia życia.

Korzystając ze zbiorników wodnych, należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie i rozwadze i nigdy nie wchodzić do wody po spożyciu alkoholu.

Aktualności Zobacz więcej...

© Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności