Zaproszenie na Poranki HR w Katowicach - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Zaproszenie na Poranki HR w Katowicach

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję naszego wydarzenia dla działów i praktyków HR oraz przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. „Poranki HR” to nieformalne spotkania z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i podpowiadają, jak skutecznie wdrażać programy profilaktyczne oraz jak zadbać o siebie, firmę i pracowników.

Podczas najbliższego wydarzenia, które odbędzie się 21.08.2018 (wtorek) o godzinie 10.00 w Szkole Języków Obcych PROFI-LINGUA przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach, III piętro, poruszymy takie tematy jak:

  • Zdrowy pracownik, zdrowa firma. Jak skutecznie wdrażać programy profilaktyczne w biurze? – dr n. med. Renata Gonciarz – Wilczek – lekarz medycyny pracy, lekarz chorób wewnętrznych, Centrum Medyczne Falck
  • Ergonomia w miejscu pracy mgr Anna Kowalska, rehabilitant, Centrum Medyczne Falck
  • FUNDUSZE EUROPEJSKIE wsparcie dla przedsiębiorców – Magdalena Głowacka – Ostrowska – specjalista ds. funduszy europejskich, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą firmą, opieką medyczną dla pracowników, medycyną pracy, zapraszamy do przesyłania do nas pytań wcześniej – postaramy się odpowiedzieć na nie podczas naszego spotkania.

Więcej o wydarzeniu: https://porankihrkatowice2018.evenea.pl/

Rejestracja na wydarzenie: https://porankihrkatowice2018.evenea.pl/?source=evenea-directory

Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych (m.in. EKG spoczynkowego, pomiaru ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy we krwi) w naszym Centrum Medycznym Falck w Katowicach, które mieści się w tym samym budynku (IV piętro).

Aktualności Zobacz więcej...

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności