Zaproszenie na Poranki HR w Katowicach - Falck
Ratownictwo 22 535 91 51 Falck na świecie O firmie Kariera

Zaproszenie na Poranki HR w Katowicach

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję naszego wydarzenia dla działów i praktyków HR oraz przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. „Poranki HR” to nieformalne spotkania z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i podpowiadają, jak skutecznie wdrażać programy profilaktyczne oraz jak zadbać o siebie, firmę i pracowników.

Podczas najbliższego wydarzenia, które odbędzie się 18.09.2018 (wtorek) o godzinie 10.00 w Szkole Języków Obcych PROFI-LINGUA przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach, III piętro, poruszymy takie tematy jak:

  • Zdrowy pracownik, zdrowa firma. Jak skutecznie wdrażać programy profilaktyczne w biurze? – dr n. med. Renata Gonciarz – Wilczek – lekarz medycyny pracy, lekarz chorób wewnętrznych, Centrum Medyczne Falck
  • Ergonomia w miejscu pracy mgr fizjoterapii Anna Kowalska, fizjoterapeuta, Centrum Medyczne Falck
  • Fundusze unijne, czyli jak zdobyć środki na programy profilaktyczne dla pracownikówEdyta Masłowska – Parafian, trener ds. funduszy europejskich

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą firmą, opieką medyczną dla pracowników, medycyną pracy, zapraszamy do przesyłania do nas pytań wcześniej – postaramy się odpowiedzieć na nie podczas naszego spotkania.

Więcej o wydarzeniu: https://poranekhrkatowice2018.evenea.pl/ 

Rejestracja na wydarzenie: https://poranekhrkatowice2018.evenea.pl/index/krok-2? 

Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych (m.in. EKG spoczynkowego, pomiaru ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy we krwi) w naszym Centrum Medycznym Falck w Katowicach, które mieści się w tym samym budynku (IV piętro).

Czekamy na Ciebie 🙂

Aktualności Zobacz więcej...

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności