Kariera - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Kariera

Zostań pracownikiem Falck Medycyna.

Grupa Falck zatrudnia w Polsce ok. 3 000 pracowników, w biurach regionalnych, centrach medycznych, dyspozytorniach i stacjach pogotowia na terenie całego kraju.  Sukces naszej firmy opiera się na zaangażowaniu i wysokich kompetencjach naszych pracowników, dlatego zapewniamy im rozwój, dogodne warunki pracy oraz liczne programy wsparcia.

Alert o oszustwach rekrutacyjnych

Prosimy pamiętać, że Falck Group nigdy nie prosi przyszłych pracowników o bezpośrednią płatność w celu przetwarzania dokumentów rekrutacyjnych i wydawania wiz. W Internecie rozpowszechniane są ogłoszenia o wolnych stanowiskach, w których potencjalni kandydaci są zachęcani do wysyłania pieniędzy w celu uwzględnienia ich w procesach rekrutacyjnych. Kandydaci nie powinni w żadnym przypadku  wysyłać pieniędzy do rekrutera lub przedstawiciela HR firmy Falck.

Jeśli zostałeś/aś poproszony/a o przesłanie pieniędzy w związku z procesem rekrutacyjnym w Falck, napisz do nas na adres mailowy: recruitment@falck.com.

Jeśli masz pytania dotyczące aktualnych ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy, sprawdzaj oferty na stronie https://pp.falck.pl/kompetencje/kariera.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W FALCK?

NASZ ZESPÓŁ

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności