Program Debriefing - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Program Debriefing

Program Debriefing to odpowiedź na wzrastające potrzeby sektora ratownictwa medycznego. Program został powołany w 2011 roku – z inicjatywy Głównego Zarządu Falck na świecie. Skupia osoby, które mają pomagać pracownikom ratownictwa medycznego na wielu płaszczyznach związanych z obciążeniem psychicznym wywoływanym obowiązkami zawodowymi.

Pracownicy ratownictwa medycznego biorą udział w wielu krytycznych wydarzeniach, przez co narażeni są na stres pourazowy, a jego skutki obciążają ich w codziennej pracy. Program Debriefing Falck jest wielowymiarową, systematyczną i obejmującą wiele działań pośrednich formą zarządzania stresem. Stosuje się ją do uporania się ze stresem po traumatycznym wydarzeniu, ma ona pozytywny wpływ na zdrowie, jakość pracy i zaangażowanie pracowników. Obowiązkiem każdego kraju Grupy Falck i osób kierujących procesem wdrażania polityki i procedur Debriefingu jest ścisłe przestrzeganie norm międzynarodowych Falck w tym zakresie.

​Defuzorzy to osoby pomagające rozładować napięcie związane ze stresem traumatycznym, wywołanym trudnymi i obciążającymi okolicznościami pracy.

Procedura Zarządzenie 07 HR 2016

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności