Dietetyk - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Dietetyk

Dietetyk jest specjalistą od odżywiania – wspomaga leczenie poprzez dobór prawidłowej diety, a także pomaga w normowaniu masy ciała oraz składników odżywczych w organizmie. Nasi specjaliści edukują i wspierają Pacjenta w procesie zmiany nawyków żywieniowych, kontrolując postępy. Opieka dietetyka to nie tylko pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale często istotny element prawidłowej kuracji – na przykład w trakcie leczenia cukrzycy czy refluksu żołądkowo-jelitowego.

Specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, dokona pomiarów oraz wspólnie określicie Twoje potrzeby i cele. Na tej podstawie dietetyk dobierze indywidualną dietę, bogatą we wszystkie substancje odżywcze, których potrzebuje Twój organizm.

Prawidłowe odżywianie wpływa korzystnie na jakość życia, niezależnie od celu, jaki chcesz osiągnąć. Odpowiedniej diety potrzebują osoby chcące przybrać na wadze bądź ją zredukować, osoby uprawiające sport, osoby z cukrzycą, z anemią czy z zaburzeniami układu trawiennego.

Jeśli:

powinieneś udać się do dietetyka, aby skontrolować swój stan zdrowia i zweryfikować, czy odżywiasz się odpowiednio. Czasem drobne zmiany nawyków żywieniowych mogą znacząco poprawić jakość Twojego życia.

Umów się do specjalisty przez

Portal Pacjenta
Zobacz również:

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności