Okulista - Falck
Umawianie wizyt 22 535 91 91 lub 510 202 102 Portal Pacjenta Falck na świecie O firmie Kariera

Okulista

Zmysł wzroku jest jednym z najbardziej potrzebnych i jednym z najbardziej ułatwiających człowiekowi funkcjonowanie. Jednocześnie narządy odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie wzroku są bardzo skomplikowane, a ich leczenie wymaga ogromnej precyzji.

W czasach, gdy znaczną część dnia spędzamy przed ekranami telefonów, komputerów, telewizorów – wady wzroku są coraz powszechniejsze i nie są już związane wyłącznie z procesem starzenia się. Wpływ na ich powstawanie ma między innymi typ światła emitowanego przez monitory czy wielogodzinne skupianie wzroku w jednym punkcie i wiotczenie mięśni gałki ocznej. Pacjenci coraz częściej zgłaszają się do poradni okulistycznych z dolegliwościami takimi jak dalekowzroczność, krótkowzroczność czy astygmatyzm, ale także chorobami typu:

Uwaga! Skonsultuj się z lekarzem, gdy tylko zauważysz u siebie pierwsze objawy osłabienia wzroku albo niepokojące zmiany w okolicy oczu. Nie ignoruj ich, zwiększ swoje szanse na powstrzymanie choroby lub całkowite pozbycie się problemu. Pamiętaj o regularnych kontrolach wzroku, niektóre ubytki można zauważyć tylko w trakcie profesjonalnego badania.

Umów się do specjalisty przez

Portal Pacjenta
Zobacz również:

Umawianie wizyt online

Portal pacjenta

Umawianie wizyt telefonicznie

22 535 91 91 lub 510 202 102

Zamów usługi

Sklep

2017 Falck Medycyna Sp. z o.o. | Polityka prywatności